سوالات متداول کاتالوگ دیجیتال

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر جواب سوالتان را پیدا نکردید، در کادر از ما بپرسید موضوع مورد نظر را مطرح کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

چرا باداشتن وب سایت باز هم به کاتالوگ دیجیتال نیاز دارم؟

وقتی 4 تب مختلف و 3 مرورگر باز داشته باشید، جستجوی محصولات در یک وب سایت می تواند بسیار سخت باشد. در عوض، کاتالوگ های دیجیتال با پیشرفت هدفمند در محصولات شما و ارائه انعطاف پذیری توزیع و تجزیه و تحلیل یک وب سایت، تجربه کاربر را ساده می کنند. به علاوه، به توزیع کنندگان اجازه می دهد تا کاتالوگ را مطابق با استانداردها و سبک برند خود سفارشی کنند.

من کاتالوگ ندارم، چگونه می توانم یکی بسازم؟

ابتدا، شما به یک طراح نیاز دارید تا کاتالوگ خود را بسازید. اگر این اولین کاتالوگ شماست، با ما تماس بگیرید ما مدت زیادی است که در دنیای کاتالوگ دیجیتال بوده ایم و می توانیم دقیقاً به شما بگوییم که در این فرآیند چه کاری انجام دهید و از چه کارهایی اجتناب کنید. کاتالوگ دیجیتال شما را در مقابل توزیع‌کنندگان و خریداران نهایی قرار می‌دهد.

من فقط یک محصول دارم، آیا به کاتالوگ نیاز دارم؟

قطعا بله . اما لازم نیست که بزرگ باشد، اما یک منبع ساده و از نظر بصری قانع کننده برای مخاطبان این امکان را فراهم می کند تا محصول شما را با مشتریان خود به اشتراک بگذارند.

آیا باید چاپ کاتالوگ خود را متوقف کنم؟

ما در اینجا کاتالوگ ضد چاپ نیستیم، زمان و مکان برای هر دو وجود دارد. ما دوست داریم این دو را با هم ترکیب کنیم زیرا هر یک می تواند به هدف خود عمل کند. می توانید چندین کاتالوگ فقط دیجیتالی تولید کنید و برخی از کاتالوگ های اصلی خود را چاپ کنید.

سایر سوالات

اگر چندین کاتالوگ داشته باشم چه می شود؟

داشتن چندین کاتالوگ دیجیتال یک استراتژی عالی است. عرضه‌کنندگان بیشتر و بیشتری در حال ایجاد کاتالوگ‌هایی هستند که مجموعه‌ای از محصولات را به نمایش می‌گذارند که برای صنعت، فصل یا رویداد خاصی طراحی شده‌اند. با الو کاتالوگ، همه کاتالوگ‌های شما به هم مرتبط می‌شوند، به این معنی که اگر شخصی یکی از کاتالوگ‌های شما را به اشتراک بگذارد، همه آنها را به اشتراک گذاشته است.

آیا می توانم فیلم ها را به کاتالوگ خود اضافه کنم؟

بله و ما آن را به شدت توصیه می کنیم. ویدیو به شما امکان می دهد محصولات را در عمل به نمایش بگذارید و به بازدیدکنندگان محتوای پویا بدهید که با تصاویر ثابت نمی توانید دریافت کنید. در الو کاتالوگ، می‌توانید ویدیوها را به صفحات کاتالوگ خود پیوند دهید.

آیا می توانم لینک جدید به کاتالوگ اضافه کنم؟

بله . لینک ها  می توانند یک امتیاز عالی برای کاتالوگ شما باشند. می‌توانید نقاط مهم را در صفحات خاصی اضافه کنید تا بازدیدکننده بتواند روی وب‌سایت، وبلاگ و موارد دیگر کلیک کند. بسیاری از صاحبان مشاغل دوست دارند هر محصول را به صفحه محصول در وب سایت خود پیوند دهند که بتوانند با مشتری مورد نظر خود در ارتباط باشند .

امکان اشتراک گذاری فقط صفحه خاصی وجود دارد؟

البته! کاتالوگ‌های هوشمند را می‌توان به روش‌های مختلفی به اشتراک گذاشت، از جمله نشانی‌های اینترنتی خاص صفحه، منوی دانلود ما (که در حاشیه سمت راست نمایشگر کاتالوگ قرار دارد)، یا با استفاده از ابزار برش ما که به شما امکان می‌دهد محصول یا صفحه خاصی را برش دهید.

از ما بپرسید

    بنر تبلیغاتی

    بنر تبلیغاتی