چرا گرین پاور

شرکت گرین پاور نخستین و تنها شرکت ایرانی تولید کننده و وارد کننده انواع ژنراتور گازسوز با برند گرین پاور در ایران بوده است. از مزیت‌های این نوع موتور برق می‌توان به گارانتی و خدمات پس از فروش عالی این شرکت اشاره مستقیم کرد.گرین پاور ایران از سال 1380 تاکنون با طراحی و تولید بهترین تجهیزات برقی موتور برق و ژنراتور به شهرت بالایی دست یافته است. نمایندگی اصلی این شرکت در ایران، تهران به حساب می‌آید، همچنین نمایندگی‌های دیگری این شرکت در سراسر استان‌های کشور مثل آذربایجان، اصفهان، شیراز و … قرار دارد.

خدمات مشتریان

شرکت گرین پاور در مسیری قدم گذاشته است که خواسته مشتریان خود را در اولویت قرار داده است. همچنین با پشتیبانی 24 ساعته از لحظه فروش تا هر زمانی که خواسته مشتریان باشد تمام نمایندگی‌ها به صورت تمام وقت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. به نکته‌ای که دارای اهمیت بالایی است می‌توان اشاره کرد که گرین پاور در زمینه تجهیزات برقی رهبر بازار است.
در شرکت گرین پاور خدمات مشتریان همواره در دسترس تمام کاربران است. ما به این موضوع کاملا آگاهی داریم که انتظار برای پشتیبانی زمان‌بر و طولانی است، بنابراین مجموعه بزرگ گرین پاور با تکنسین‌های بسیار مجرب و آموزش دیده 24 ساعته آماده ارائه پشتیبانی تلفنی یا گفتگوی آنلاین به شما هستند، تا به سرعت تماس شما را ارزیابی کرده و کمک‌های لازم در جهت راهنمایی شما ارائه دهند.

نوآوری های گرین پاور

در گذشته گرین پاور با ایده‌ای که برای موتور برق‌های گازسوز در نظر گرفت وارد این صنعت شد، به دلیل حجم بالای سفارشات، رضایت مشتریان و تقاضای کاربران به تولید انواع موتور برق‌ها و ژنراتورهای دیزلی، بنزینی در کنار تولید وسیع ژنراتورهای گازسوز پرداخته است. اکنون خط تولید گرین پاور گسترش یافته و شامل موتور برق، ژنراتورهای آماده به کار خانگی، ژنراتورهای اینورتر و موتور می‌باشد، همچنین به این نکته باید اشاره کرد تمام تجهیزاتی که برای ساخت ژنراتورها و موتور برق‌ها به کار می‌رود برای شرکت گرین پاور انحصاری وارداتی بوده است و تنها خود شرکت وتمام نمایندگان در سراسر کشور ضمانت تعمیر قطعات برای محصولات را پوشش می‌دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *